Olutkulttuuriseura SOPP Jyväskylässä 25.-27.8.

Viimeinkin SOPP myös Jyväskylässä!

Olutkulttuuriseura on luonnollisesti menossa mukana. ”The Virallinen” edustuspäivä on perjantaina. Seura on kuitenkin varannut pöytiä jokaiselle päivälle, joten istumpaikka luulisi löytyvän ainakin nopeimmille seuran pöydästä.

Pöytiä on varattu seuraavasti:
– Torstaille yksi pöytä.
– Perjantaille kaksi pöytää.
– Lauantaille yksi pöytä.

Pöytään voi luovia itse alueella tai Olutkulttuuriseuran pöydästä voi kysellä myös jo saapuessaan portilla. Alueelle (ja pöytiin) saapuminen on ilmaista klo 18 saakka. Ne, jotka saapuvat klo 18 jälkeen, maksavat saapuessaan normaalisti sisäänpääsymaksun 10 eur/hlö. Portilla maksuvälineenä käy käteinen.

SOPP Jyväskylän tarkemmat tiedot:
http://www.suuretoluet.fi/jyvaskyla/

Nähdään Jyväskylän satamassa!

Kategoria(t): Yleinen. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *